Жалюзі

Буквально кілька років тому, ми навіть не чули про таку річ як жалюзі. Куди більш звичним матеріалом для декорування вікна та захисту будинку від сонця були тюлі та штори. Їх використовують і сьогодні, але, як альтернатива, з’явився більш сучасний їх замінник.

Жалюзі горизонтальні

Жалюзі – це чудове рішення для будь-якого інтер’єру, вони здатні доповнити існуючий дизайн та підкреслити індивідуальність приміщення. Не важливо, офіс це, чи квартира – вони пркрасно пасують усюди. Широка гамма кольорів та відтінків, різні фактури, що дозволять зробити приміщення затишним для кожного хто там мешкає чи перебуває. Існують горизонтальні та вертикальні жалюзі, за допомогою яких декор вікна можна зробити максимально неповторним та привабливим.
В горизонтальному варіанті жалюзі використовується система «драбинки», що дає змогу відкривати/закривати їх за допомогою спеціального обертового барабану, при цьому шнур підйому фіксує потрібне положення жалюзі, а тростина – обертає планки.

Запрошуємо Вас відвідати наш салон-магазин МирОкон, де кваліфікований менеджер надасть Вам консультацію і допоможе підібрати найкращий для Вас варіант.

Ціна на горизонтальні жалюзі, за м2 :

  • білі – 115 грн. квадратний метр;
  • кольорові – 125 грн. квадратний метр.
     

Жалюзі вертикальні

Жалюзі – це прекрасне рішення для кожного інтер’єру, вони доповнять дизайн та підкреслять індивідуальність вашого приміщення. Офіс чи квартира – вони завжди доречні. Величезна гамма кольорів та відтінків, різні фактури – все це дозволить зробити приміщення зручним та комфортним для кожного.

Вертикальні жалюзі, в порівнянні з горизонтальними, більш функціональні, вони випереджають їх в дизайні, простоті і зручності використання. Зовнішня краса та функціональність, яких так не вистачає звичайним шторам, дозволяють управляти світловими потоками, сприяють комфортному перебуванню в приміщенні в будь-який час доби. Завдяки правильно підібраним жалюзі будь-яка ваша кімната буде максимально захищеною від спекотного сонця в літній день і збереже тепло і затишок довгими зимовими вечорами.На відміну від горизонтальних жалюзі, вертикальні стійкіші до пошкоджень при пориві вітру. Також вони не вимагають особливої вправності під час управління. Найбільша перевага – легкість у догляді.

Запрошуємо Вас відвідати наш салон-магазин МирОкон, де менеджер надасть Вам кваліфіковану консультацію і допоможе підібрати найбільш підходящий для Вас варіант.

Гамма представленних у нас кольорів надзвичайно широка – близько 100 видів тканин та візерунків.

Ціна від 92 грн. до 300 грн. за м².

Рулонні штори

Ролети тканинні – це ідеальний сучасний замінник завіс. Прекрасно вписуються в найвибагливіший інтер’єр та гарно поєднуються з тюлями, або іншими елементами декорування.

Складові частини тканинних ролет досить прості: вал та ціле полотно тканини, яка і закриває вікно. Тканина намотується на вал рівномірно, він може бути захований у короб або бути повністю відкритим. Зручна система управління дозволяє опустити/підняти полотно до потрібного Вам положення та зафіксувати на необхідному рівні.

Ролети тканинні – це чудовий захист від пекучого сонця, або допитливих перехожих. Ви можете підібрати саме той колір ролет, який Вам потрібен, та що буде чудово пасувати до стилю вашого приміщення.

Віконні ролети однако підійдуть, як для офісу, так і для дому. Компанія МирОкон надає широкий вибір ролет, які можуть бути строгими однотонними, або з яскравими візерунками, дитячі чи різнокольорові, з різною тканинною фактурою або бамбукові. Вони відмінно підійдуть як для звичайних білих пластикових вікон, так і для ламінованих.

Дізнайтесь більше з нашого каталогу ролетів завітавши до нашого салону-магазину МирОкон та переконайтесь, що ми маємо величезний вибір ролет, в яких Ви зможете віднайти саме те, що Вам шукаєте!