Міжкімнатна арка

Міжкімнатна арка – це не тільки виразний і неповторний архітектурний прийом, який додає витончений шарм інтер’єру, а й конструкція яка виконує певні функції. Арка, на відміну від дверей, може не тільки розділяти приміщення на окремі функціональні зони, а й об’єднувати їх одну спільну. В цьому і є цінність застосування арок в сучасному дизайні інтер’єру.

В той же час, арка може розділяти візуально приміщення на декілька функціональних зон. Наприклад, вхід з коридору до вітальні, або зі столової до кухні. Це дає змогу безперешкодного проходу з одного приміщення в інше. Завдяки тому, що через арку видно суміжне приміщення, образ інтер’єру сприймається цілісно і візуально здається більшим.

Найчастіше міжкімнатна арка виконує декоративну функцію, що дозволяє зробити дверний проріз більш привабливим. Арка додає закінченості дизайну і може бути виконана в різних стилях, від класичного до модерну, яка ідеально підійде до будь-якого інтер’єру.

Компанія «МирОкон» надає великий асортимент різних арок за фактурою та кольорами, вони можуть бути виконані за індивідуальними розмірами.

Дізнайтесь більше з нашого каталогу арок, або завітайте до нашого салону-магазину «МирОкон», де Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та придбати якісну продукцію, яка задовольнить навіть самих вибагливих покупців!

арка романська       shop_items_catalog_image7349       shop_items_catalog_image7573 shop_items_catalog_image8533       shop_items_catalog_image8575       shop_items_catalog_image18028