Ролети тканинні

Ролети тканинні – це ідеальний сучасний замінник завіс. Чудово вписуються в різний інтер’єр та гарно поєднуються з тюлями, або з іншими декоративними елементами.

Тканинні ролети складаються з вала й цілого полотна тканини, яка і закриває вікно. Тканина рівномірно намотується на вал, який може бути захований в короб або може бути повністю відкритий. Завдяки зручній системі управління, Ви зможете опустити або підняти полотно до потрібного Вам положення і зафіксувати на необхідному рівні.

Ролети тканинні – це чудове рішення закрити вікно від пекучого сонця, або від допитливих перехожих. Ви можете підібрати саме такий колір ролет, який буде відмінно поєднуватися з Вашим інтер’єром, та буде чудово пасувати до стилю вашого приміщення.

Віконні ролети чудово підійдуть, як для офісу, так і для дому. Компанія «МирОкон» надає широкий вибір ролет, які можуть бути строгими однотонними, або з яскравим візерунком, різнокольорові чи дитячі, з різною фактурою тканини або бамбукові. Вони відмінно підійдуть як для білих пластикових вікон, так і для ламінованих.

Дізнайтесь більше з нашого каталогу ролетів, або завітайте до нашого салону-магазину «МирОкон» та переконайтесь, що ми маємо величезний вибір ролет, в яких Ви зможете віднайти саме те, що Вам потрібно!