Жалюзі для вікон

Буквально кілька років тому, ми навіть не чули про таку річ як жалюзі. Куди більш звичним матеріалом для декорування вікна та захисту будинку від сонця були тюлі та штори. Їх використовують і сьогодні, але, як альтернатива, з’явився більш сучасний їх замінник.

Жалюзі – це чудове рішення для будь-якого інтер’єру, вони здатні доповнити існуючий дизайн та підкреслити індивідуальність приміщення. Не важливо, офіс це, чи квартира – вони пркрасно пасують усюди. Широка гамма кольорів та відтінків, різні фактури, що дозволять зробити приміщення затишним для кожного хто там мешкає чи перебуває. Існують горизонтальні та вертикальні жалюзі, за допомогою яких декор вікна можна зробити максимально неповторним та привабливим.
В горизонтальному варіанті жалюзі використовується система «драбинки», що дає змогу відкривати/закривати їх за допомогою спеціального обертового барабану, при цьому шнур підйому фіксує потрібне положення жалюзі, а тростина – обертає планки.
Запрошуємо Вас відвідати наш салон-магазин «МирОкон», де кваліфікований менеджер надасть Вам консультацію і допоможе підібрати найкращий для Вас варіант.